Reklam

Element Otel Odası Mobilyaları

Element Otel Odası Mobilyaları mobilyası Anka Ofis Mobilyaları mobilya firması tarafından Anka Ofis Mobilyaları Masko mağazasında satılmaktadır.

Element otel mobilyaları farklı renk seçenekleriyle birlikte farklı formları da beraberinde sunmaktadır. Element serisi farklı malzemelerin bir arada kullanılarak tasarlandığı özel bir seridir. Deri ve ahşap uyumunun yansıtıldığı otel mobilyası kumaş ve renk seçeneklerine sahiptir. Tasarımın yatak başlığında özel dikiş tekniğinin kullanıldığı deri kaplama kullanılmıştır bu sayede hem daha sıcak hem de daha bir görünüm sağlar. Yatak yanlarında kullanılan komodinler özel ahşap kalınlığı ile tasarımın tümüne uyum sağlar. Tasarımda gömme dolap olarak tasarlanan giyinme dolabı uygulama alanına göre farklı formalara da sahip olabilir. Takım halinde sunulan Element serisi bünyesinde; bir çok modülü beraberinde sunar. Ücretsiz keşif desteği ile otel odasının projelendirildiği çalışma sistemimiz içerisinde uygulama alanınıza en uygun çözüme de sahip olabilirsiniz.

Element Otel Odası Mobilyaları Masko'da Modern Koltuk Takımları satan firmalardan Anka Ofis Mobilyaları firmasının bir ürünüdür.
Dünyanın en büyük mobilya kenti olan Masko'da Anka Ofis Mobilyaları ile beraber yüzlerce mobilya firması sizleri bekliyor.

Anka Ofis Mobilyaları firması Masko Mobilya Kenti İçerisinde 9B Blok No: 10 adresindedir.

Adres: Masko Mobilya Kenti 9B Blok No: 10 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL
Telefon: +90 212 640 2432-36

Websitesi: www.ankaofis.com.tr/

Anka Ofis Mobilyaları Firmasına Ait Diğer Ürünler

Çalışma Saatleri

Haftaiçi : 09:00 - 20:00
Cumartesi : 09:00 - 20:00
Pazar : 09:00 - 20:00

Yol Tarifi