Reklam

Dime Otel Odası Mobilyaları

Dime Otel Odası Mobilyaları mobilyası Anka Ofis Mobilyaları mobilya firması tarafından Anka Ofis Mobilyaları Masko mağazasında satılmaktadır.

Lüks otel dekorasyonu hem konfor tarafından hem de görünüm tarafında kusursuz bir seçenek sunan Dime serisi kaliteyi de beraberinde sunmaktadır. Farklı renk alternatifleri ile hayal ettiğiniz otel dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Dime serisi farklı malzemelerin bir arada kullanılarak tasarlandığı özel bir seridir. Tamamen ahşap yapısıyla otel odasında sıcak bir görünüm sağlar. Yatak yanlarında kullanılan komodinler özel ahşap kalınlığı ile tasarımın tümüne uyum sağlar. Tasarımda gömme dolap olarak tasarlanan giyinme dolabı uygulama alanına göre farklı formalara da sahip olabilir. Takım halinde sunulan Dime serisi bünyesinde; bir çok modülü beraberinde sunar. Ücretsiz keşif desteği ile otel odasının projelendirildiği çalışma sistemimiz içerisinde uygulama alanınıza en uygun çözüme de sahip olabilirsiniz.

Dime Otel Odası Mobilyaları Masko'da Modern Koltuk Takımları satan firmalardan Anka Ofis Mobilyaları firmasının bir ürünüdür.
Dünyanın en büyük mobilya kenti olan Masko'da Anka Ofis Mobilyaları ile beraber yüzlerce mobilya firması sizleri bekliyor.

Anka Ofis Mobilyaları firması Masko Mobilya Kenti İçerisinde 9B Blok No: 10 adresindedir.

Adres: Masko Mobilya Kenti 9B Blok No: 10 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL
Telefon: +90 212 640 2432-36

Websitesi: www.ankaofis.com.tr/

Anka Ofis Mobilyaları Firmasına Ait Diğer Ürünler

Çalışma Saatleri

Haftaiçi : 09:00 - 20:00
Cumartesi : 09:00 - 20:00
Pazar : 09:00 - 20:00

Yol Tarifi