Reklam

Defne Koltuk Takımı

Defne koltuk takımları en güncel ve en tarz modelleri ile Masko Mobilya Kenti'nde.

Masko Defne Koltuk Takımı

Defne koltuk takımları en güncel ve en tarz modelleri ile Masko Mobilya Kenti'nde.

Defne Rengi Yeni Trendler Arasında

Her dönem farklı farklı renk tonları ön plana çıkmaktadır. Şu anki içerisinde bulunduğumuz mobilya özellikle de koltuk takımı döneminde ön plana çıkan ve sürekli tercih edilen renk tonlarından bir tanesi de defne rengi. Defne rengi, yeşil rengin bir tonu. Daha yumuşak ve daha göze hoş gelen bir ton olduğu için Defne rengi, koltuk takımlarında en çok kullanılan renkler arasına girmiş durumda. Yeşilin doğal güzelliğini ve aynı zamanda da çiçek kokularını içinde barındıran defne, sizinde evinizi bahar bahçesine dönüştürsün ister misiniz?

Defne koltuk takımı modellerinizi evinizin içerisi ile uyumlu hale getirmek ve o şekilde kullanmak istiyorsanız sizlere bir kaç tane önerimiz bulunacak. Örneğin duvar renginiz. Defne koltuk takımlarını kullanacaksanız ve koltuk takımınla uyumlu bir hale gelsin istiyorsanız, duvar boyalarınız beyaz ya da krem rengi şeklinde seçebilirsiniz. Az önce de değindimiz gibi yumuşak bir renk tonu olan defne, özellikle kerem rengi ve fildişi gibi renklerle muhteşem bir uyum yakalayacaktır. 

Aynı zamanda koltuk takımlarında bahar esintisini yansıtacak olan Defne rengi koltuk takımları, çiçek desenli berjerler ya da yastıklar ile de güzel bir görünüme sahip olabilir. 

Tüm bu aksesuar ve koltuk takımlarını daha yakından görmek ve aynı zamanda da baharı koklamak istiyorsanız Masko Mobilya Kenti'nde bulunan mağazalarımızı ziyaret ederek Defne rengi koltuk takımlarımızı inceleyebilirsiniz.