Reklam

Karamel Bebek Odası

Karamel Bebek Odası mobilyası Lupo Kids mobilya firması tarafından Lupo Kids Masko mağazasında satılmaktadır.

Karamel Bebek Odası, sevgiyle hazırlanan bir pasta gibi. Hamuruna en güzel duyguların katıldığı, lezzetli mi lezzetli bir pasta… Hem de karamel tadında! Hangi anne-baba bu lezzete hayır diyebilir ki? Hansel ve Gratel masalından çıkmış gibi adeta! Tek dileğimiz var: Bebeklerimiz için mutlu bir dünya!

Ürün Özellikleri â–ª Dayanıklı ve uzun ömürlü MDF malzeme â–ª Masif ağaç mobilya ayakları ve bağlantı yerleri â–ª Güvenli pleksi uygulaması â–ª Frenli menteşe sistemine sahip kapılar â–ª Tandem tipi frenli ve gizli ray sistemli çekmeceler â–ª Çocuk Güvenliği kriterlerine uygun E1, Avrupa standartlarında malzeme kalitesi â–ª Sınırsız renk seçeneği â–ª Odaya uygun ölçü seçeneği â–ª İsteğe göre değişebilen yatak başı alternatifleri â–ª Ücretsiz montaj â–ª Güvenli nakliyat (İstanbul adreslerine ücretsiz teslimat) â–ª Kredi Kartına peşin veya taksitle ödeme avantajı â–ª Satış sonrası hizmet â–ª Teslim Süresi, 15 gün ile 1 ay arasında değişmektedir.

   Karamel bebek odası, tıpkı bir çikolatanın içinden akıp giden karamelin mutluluğunu bırakıyor hislerimizde. Üniseks renkleri ile hem erkek hem de kız bebekleriniz için kullanabileceğiniz Karamel Bebek Odası Takımı; şimdi çok daha uygun fiyatlar ile Lupo Kids'de. 

   Tek gözettiğimiz şey bebeklerinizin sağlık, güvenlik ve gelişimleri. Ve bu nedenle de tasarımlarımız tam buna uygun yapıldı. Beşikte bulunan çoklu çekmece sistemi ile ane ve babalara oldukça kolaylık sağlayacak olan tasarım; üst düzel korumaları ile de çocuklarınızın güvenli bir şekilde uyumasını sağlayacaktır. 

   Minimum düzeyde yapılan ve evin alanına fazla müdahale etmemesi için uygun boyutlarda imal edilen bebek odası takımı, çocuklarınızın gelişimi için olması gereken oyun alanını onlara sağlamaktadır. Şifonyer ve gardıropların da oldukça fazla göze sahip olması nedeni ile ebeveynler için en çok tercih edilen bebek odası takımı olma özelliğini bu sene de koruyor.

Karamel Bebek Odası Masko'da Modern Koltuk Takımları satan firmalardan Lupo Kids firmasının bir ürünüdür.
Dünyanın en büyük mobilya kenti olan Masko'da Lupo Kids ile beraber yüzlerce mobilya firması sizleri bekliyor.

Lupo Kids firması Masko Mobilya Kenti İçerisinde 9A Blok No: 35-37 adresindedir.

Adres: Masko Mobilya Kenti 9A Blok No: 35-37 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL
Telefon: +90 534 230 00 98
Fax: +90 212 675 2540
Websitesi: www.lupokids.com

Lupo Kids Firmasına Ait Diğer Ürünler

Çalışma Saatleri

Haftaiçi : 09:00 - 20:00
Cumartesi : 09:00 - 20:00
Pazar : 09:00 - 20:00

Yol Tarifi