Salonunuz çağın iklimine ayak uydursun!

Evlerinize özenli davranan, hem kaliteye hem de görselliğin ön planda olmasına önem verenlerdenseniz uzun geçen bir günün ardından televizyon karşısında geçireceğiniz dakikaları özlemle bekliyorsanız televizyon üniteleri tam size göre.

Salonunuz çağın iklimine ayak uydursun! Modern, klasik, avangard, country ve doğal ahşap tv üniteleri bir göz gezdirmelisiniz.
Televizyonlar eski ağır ve tüplü modellerden günümüzün düz ve plazma stillerine dönüşerek daha şık ev estetik bir görünüme kavuştu. Nasıl bir televizyon ünitesi almaya karar veremiyorsanız size kısaca modelleri tanıtalım.


Ceviz, meşe ürünler: Evinizde klasik bir hava essin istiyorsanız, salonunuzda natürel tonları tercih ediyorsanız ceviz ya da meşe ürünler tercihiniz olabilir. Ceviz ya da meşeden yapılmış televizyon üniteleri, odada bulunan başka renk ve modeldeki mobilyaların yanında dikkat çekmezler, evinizdeki diğer tasarımlara ayak uydururlar. Ceviz ya da meşe ürünler, beyaz renk çoğunlukta olmak üzere kimi zaman başka renklerle kombine edilmiş şekilde de karşınıza çıkabilir. Klasik tarzdaki bu ürünler kimi zaman cam kapaklı vitrinler ile kombine şekilde satın alınabilir. Şıklığa önem verenlerdenseniz led aydınlatmalı, cam vitrinli ürünler ilginizi çekebilir.
Modern tasarımlar: Gençlerin ve kendini genç hissedenlerin tercih ettiği televizyon ünitesi modelleridir. Daha çok kırmızı, beyaz ya da siyah tonlar kullanılarak parlak suntadan tasarlanır. Parlak renklerin birbirleri ile kombine edildiği renkli tasarımlar (siyah ile kırmızı, beyaz ile kırmızı gibi) dikkat çeker.
Raf setleri ile satılanlar olduğu gibi vitrinli ya da sehpalı olanları da vardır. Amortisörlü düşer kapaklı tasarımlar size kolaylık sağlarken ve bilye raylı çekmeceli olanları yer tasarrufunuza katkı sağlar.

Dinamik tasarımlar: Dinamik tasarımlı televizyon üniteleri çok amaçlıdır. Dışarıdan televizyon sehpası gibi görünen bir mobilya dolap görevi görebilir. Ardında panel olmadan üretilen bu modeller sayesinde televizyonunuzu istediğiniz şekilde yerleştirebilir, rafları ve boş alanları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Demonte şekilde evinize gelen televizyon ünitesini monte ederken dolapların yerlerini değiştirebilir, zevkinize göre kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Yine bu ürünlerde de farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Parlak suntadan üretilebileceği gibi, meşe ya da cevizden yapılmış olanlarına da rastlanabilir.
Siz de çeşitli televizyon ünitelerinden beğendiğiniz modelleri seçerek oturma odanızı hem daha keyifli hem de daha kullanışlı bir yaşam alanına çevirebilirsiniz. Modern tasarımlardan, yenilikçi yaklaşımlardan, modern dokunuşlardan kaçınmayın. Oturma odanızı hak ettiğiniz konfor ile donatın, sevdiklerinize ve kendinize ayırdığınız zamanı daha keyifli kılın.