GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ | LUVA CONCEPT

Bahçe mobilya alanında kendini kanıtlamış ve ürettiği doğal ürünler ile tanınan Luva firması, Masko Mobilya Kenti'nde.

En kaliteli malzemeleri alarak birbirinden farklı ve şık bahçe mobilyası üreten firma, sadece bahçe mobilyası alanında değil; tüm dış yasam dekorasyonu alanında kendini geliştirmiş durumda. Konaklama ve hizmet sektörünün en önemli dinamikleri olan “Oteller, Kafeler, Bahçeli Mekanlar ve diğer Dinlenme Alanlarının” mobilya tercihlerine tüm dekoratif açılımlarda alternatif ürün ve proje uygulama desteği veren Luva Concept, aynı zamanda ofis mobilyasında da üretimden gelen uzmanlığıyla avantajlı seçenekler sunmakta.

Dış mekan ürünleri dendiği zaman her mobilya türünü ve aksesuarını tasarımından üretimine kadar sahiplenen Luva Concept mobilya firması, geniş ürün yelpazesi ile dünyanın en büyük mobilya alışveriş sitesi olan Masko Mobilya Kenti’nde. 

Tamamen sizin zevk ve isteğinize uygun olarak özel üretim yapılabilecek olan bahçe mobilya setlerini daha yakından görmek, bahçe dekoraysonu hakkında bilgi almak için Masko’da bulunan Luva Concept bahçe mobilyası mağazasını ziyarete gelebilirsiniz. 

Luva Concept ?

1980 yılında koltuk üreticisi olarak başladığı sektördeki marka olma hedefine, 2007 yılında özgün çizgisini yansıtan yeni ismiyle bir adım daha yaklaşan L’uva Concept, tecrübeyle kalitenin birleştiği modern vizyonu ve taze bir solukla müşterileriyle buluşuyor.

Konaklama ve hizmet sektörünün en önemli dinamikleri olan “Oteller, Kafeler, Bahçeli Mekanlar ve diğer Dinlenme Alanlarının” mobilya tercihlerine tüm dekoratif açılımlarda alternatif ürün ve proje uygulama desteği veren L’uva Concept, aynı zamanda ofis mobilyasında da üretimden gelen uzmanlığıyla avantajlı seçenekler sunuyor.


Luva Concept

Masko Mobilya Kenti Blok No: 15 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL

https://www.luvaconcept.com/