Müsiad Mobilya ve Orman Ürünleri Başkanından Anlamlı Ziyaret

Türkiye'nin öncü sanayici ve iş adamları derneği olan MÜSİAD kendi içinde sektörlere göre birimler oluşturmuş ve bu birimler doğrultusunda her birimin kendi faaliyet alanına göre çalışmalar yürütmesini sağlayan bir yapı kurmuştur.

Bu sektör birimlerinin en önemli ve aktif olanlarından biriside Mobilya ve Orman Ürünleri olarak yer almaktadır. Müsiad bünyesinde Mobilya ve Orman Ürünleri sektör başkanı olarak görev üstlenen sayın Davut Altunbaş'da bu alanda yaptığı çalışmalar ve projeler ile sektörün bilinen isimlerinden birisidir.

Mobilya ve Orman Ürünleri sektör başkanı sayın Davut Altunbaş Masko yönetim kurulu başkanı olarak seçilen ve seçildiği günden itibaren kısa sürede ciddi projeler gerçekleştiren Masko başkanı Mehmet Mutlu'yu ziyaret etti.

Mobilya sektörü, sektörün sorunları, bu yolda oluşturulacak çözüm yolları ve sektörün geleceğine yönelik karşılıklı fikir alışverişinin yapıldığı görüşme oldukça verimli geçti.

Görüşme sonrasında mobilya sektörü ile ilgili tüm kişi ve kurumlar ile iletişim halinde olunacağını ve MASKO'nun daha iyi konumlara gelmesi için çok daha fazla çalışmalar yapılacağını belirten Mehmet Mutlu "Çok yakında herkes MASKO'yu konuşacak" diyerek yağılan ve yapılmakta olan çalışmaların iyi yönde sonuçları olacağını ifade etti.

Müsiad Mobilya ve  Orman Ürünleri Başkanından Anlamlı Ziyaret