ONAT LUXURY FURNİTURE | KLASİK VE LUXURY MOBİLYA MODELLERİ

Onat Mobilya, klasik mobilya modelleri ve luxury mobilya modelleri ile Masko Mobilya Kenti'nde hizmet vermektedir.

Klasik mobilya modelleri, herkesin severek kullanmış olduğu mobilya modelleri arasına girmiyor. Daha çok nostalji seven ve lüksü ev yaşantısına katmak isteyen insanların önem verdiği ve tercih ettiği klasik mobilya modelleri, özenli ve titiz bir şekilde seçildiği zaman oldukça farklı bir atmosfer yaratmanıza ve sizi saraylarda gibi hissetmeye olanak sağlamaktadır.

Mobilya sektörüne 1986 yılında başlayan Onat Mobilya, mobilyacılık alanında yaşanan gelişim ve dönüşümleri kendine hedef noktası olarak belirleyerek teknolojik gelişmelerle harmanlayarak sizlere özel olarak tasarım ve üretim gerçekleştirmektedir.

Tamamen ücretsiz olarak sunduğu mimari destek ile özel projeleri yoğun bir şekilde hizmete sunan Onat Mobilya, yılların getirmiş olduğu engin tecrübe ile projelendirme aşamasında harikalar yaratmaktadır.

Hem yurt içinde hem de yurt dışında satış yapan Onat Mobilya, uygulama esnasında ve hizmet sonrasında da teknik ve mimari destek vermeye devam etmektedir. ONAT MOBİLYA ekibinin projelerinde konfordan estetiğe, modern mobilya anlayışından lüx mobilya tasarımlarına kadar her bir persfektifi mobilyalarınızın her dokusunda görebilirsiniz. 

En doğru zamanda, en iyi  mobilya modelini bulmak… Hepimizin istediği şey olan bu motto, Masko Mobilya Kenti ile mümkün! Özellikle klasik mobilya sevenler ve klasikliği modernleştirmek isteyenler için en ideal ve kaliteli mobilya firmalarının bulunduğu Masko Mobilya Kenti’nde, en güvenilir ve fonksiyonel mobilya modellerini bulabilirsiniz. 

Yaşam kalitenizi en güvenilir şekilde artıran ve hayatınıza entegre eden Onat Mobilya, klasik ile moderni birleştirerek sizleri farklı bir dünyaya taşıyor.

Masko Mobilya Kenti’nde hizmet vermeye devam eden ve Masko’nun sunmuş olduğu tüm kaliteyi içinde barındıran firmamız, estetik bir hava oluşturmak adına tasarım ve üretim aşamasında her ayrıntıya dikkat etmektedir. 

Siz yeter ki isteyin ! Masko ile her şey elinizin altında!

KLASİK VE LUXURY.. NE ARARSAN MASKO’DA !

Klasik mobilya modelleri ve dekorasyonunun yanı sıra luxury tarzda da üretim yapan Onat Mobilya, detaylı çizim, üretim ve uygulama alanında her zaman sizlerin yanında.


Onat Mobilya

Masko Mobilya Kenti Blok No: 22 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL

www.onatmobilya.com