MODERN VE COUNTRY MOBİLYADA FM TASARIM GÜVENCESİ

Modern mobilya ve country mobilya alanında hizmet sunan Fm Tasarım, Masko Mobilya Kenti'nde hizmet vermektedir. Ziyaret edebilirsiniz.

Çağdaş mobilya ve modern mobilya alanında tasarımlar ve mobilya modelleri son zamanlarda çok daha fazla ön plana çıkarak kullanıcıların karşısına çıkan bu tasarım modelleri, evinizi çok şık gösterebileceği gibi daha kötü bir görünüm elde etmenizi de sağlayabilir. Bu nedenle de bu kötü dekorasyon görüntüsünün önüne geçmek adına, mobilya modellerinizi seçerken ve dekorasyon yaptıracağınız iç mimarınızı seçerken dikkatli ve titiz davranmanız gerekiyor.

Peki ya kaliteli, şık aynı zamanda da satış sonrası hizmeti güvence altında olan mobilya firmasını nereden bulabiliriz?

Masko Mobilya Kenti’nde aradığınız her tarz mobilya modeli olduğu gibi bu tarzda da üretimler yapan ve kişiye özel tasarımlar gerçekleştiren mobilya firmaları bulunuyor. 

Hangisi?

Modern mobilya modelleri ve çağdaş mobilya modelleri alanında tasarımlar gerçekleştiren ve kişiye özel iç mimarlık desteği veren Fm Tasarım, şık ve güncel mobilya modelleri ile Masko Mobilya Kenti’nde sizlere hizmet vermektedir.

1996 yılından beri üretici olarak mobilya sektöründe varlığını gösteren gerek mobilya tasarımları gerekse de müşterilerden almış olduğu geri dönüşler ile başarısını kanıtlamış olan FM Tasarım, müşterilerinin istek, beğeni ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek sınırsız mobilya modeli ve dekorasyon örneği sunmaktadır.

Modern , Country  Yatak Odaları, Yemek Odaları, Koltuk Takımları, TV Üniteleri , Genç odaları , Giyinme Odaları, Sürgü Dolaplar, Portmanto, Kütüphane, Çalışma masaları vb. birçok mobilya modelini ve tamamlayıcı ürünü bir arada bulunduruyor.

Mobilya ve ev dekorasyon ürünlerinde kullandığı Cam, Metal, Ahşap, Kumaş, Deri gibi malzemelerin kalitesi ve dayanıklılığı gözönüne alınarak kullanıma sunulmuştur. Ve ürünleri firma garantisi ve MASKO  MOBİLYA KENTİ GÜVENCESİ altındadır.


FM Tasarım

Masko Mobilya Kenti Blok No: 36 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL

www.fmtasarim.com