MODÜLER MOBİLYA MODELLERİ| VİLLA STYLE

Modern mobilya alanında hzimet veren Villa Style, Masko Mobilya Kenti'nde hizmet vermektedir.

Mobilya satın almak ve bu mobilya modellerini evin içinde en düzgün şekilde konumlandırmak da, mobilya sanatının bir parçası olmak demektir. Yatırım gözü ile bakacağınız mobilya seçimlerinizi, dikkatli ve titiz bir şekilde yapmanızda fayda var.

Bu sayede hem düzgün bir ev dekorasyonu oluşturarak yaşam alanlarını şık bir yer haline getirebilir hem de olduğunuz ortamı daha ergonomik ve konforlu bir şekilde kullanmak için ilk adımı atmış olursunuz.

Tavsiye; Villa Style

Masko’da uzun yıllardır varlığını sürdüren Villa Style mobilya firması, kendine özgün tarzı ve mimari çözümleri ile ev dekorasyonundaki kalitesini ve farkını ortaya koymaktadır. Modern mobilya, modüler mobilya ve minimalist mobilya tarzlarında tasarımlar ve üretimler yapan Villa Style; kişiye özel üretim yapmaktadır.

Vizyon ve Misyonları Nedir?

Sunmuş olduğu ürünlerde şıklığın yanı sıra “insan yaşamına olumlu etkiler bırakmak” adı altında tasarlayan ve üreten firmamız, güncel trendlerden kopmadan müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda gitmektedir. 

Sunmuş olduğu ürünlerin, sağlam, dayanıklı ve dünya standartlarına uygun olmasına önem veren mobilya firması; ürünlerin satış işlemlerinden sonra garanti ve satış sonrası hizmetleri ile de diğer firmalardan kendini ayırmaktadır.

Yemek odaları, oturma grupları, yatak odası takımları ve aksesuar ürünlerini en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile müşteriye ulaştırmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamak adına her an müşterinin yanında olan Villa Style, Türkiye’deki mobilya trendlerini de belirmektedir. 

Villa Style Kalite Politikası 

Doğruluk ve adalet duygusundan şaşmadan insana hizmet vermek anlayışını geliştirerek tüketicilerin hizmetine kullanımına sunan Villa Style, yaratmış olduğu misyonu ile “kaliteli ve sağlam mobilyalar” üretmektedir. 

Mobilya ve dekorasyon konusunda kişiye özel üretim yapan Villa Style aynı zamanda da ahşap, lake, laminat alanında özel ölçü üretimi yapmaktadır.

Nereden Bulabilirim?

Tüm mobilya modellerini bir arada bulmak ister miydiniz? Cevabınız evet ise bu oldukça mümkün. Dünyanın en büyük mobilya kenti olan Masko Mobilya Kenti’nde bulunan Villa Style mobilya firmasına gelerek mobilya modellerini bir arada bulabilir ve özel üretim hakkında iç mimarlardan detaylı bilgi alabilirsiniz.


Villa Style

Masko Mobilya Kenti Blok No: 29 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL

www.villastyle.com.tr