EV DEKORASYONUNDA ŞIKLIK| OLGA ÇERÇEVE

Olga Çerçeve firması, kaliteli ve şık ev dekorasyon ürünleri ile Masko Mobilya Kenti'nde.

Ev dekorasyonu dediğimiz zaman hepimizin aklına sadece genel mobilyalar geliyor. Ancak ev dekorasyonu sadece mobilyadan ibaret değil. Ve hatta bakıldığı zaman genel ve bütüncül  mobilyalardan çok ev dekorasyon ürünleri ve mobilya aksesuarları tamamlayıcı bir rol oynuyor. İşte Olga Çerçeve firması da, dekorasyonunuzu tamamlamak ve daha şık bir alan yaratmak için hediyelik eşya alanında kaliteli ürünler tasarlayan ve bunları sizinle buluşturan firma.

Tavsiye; Olga Çerçeve.

Ne Yapıyorlar?

Olga Çerçeve 1989 yılından itibaren sektörde yer alan hediyelik eşya alanında kendini kanıtlamış bir firma. Sektörde yenilikleri imza atan ve daha önce yapılmamış tasarımları yapan Olga Çerçeve, çeşitli ülkelerden ithal ettiği çerçeve ve dekorasyon ürünlerini Türkiye geneline satış hizmeti vermektedir.


Yağlı Boya Tablosu
 


Yüzde yüz müşteri memnuniyetini ön planda tutan Olga Çerçeve; toptan ve perakende satış hizmeti sunmaktadır.

Türkiye genelindeki müşterilerine hızlı ve kaliteli bir servis olanağı sunarak çerçeve ve dekoratif talepleri karşılayan dekorasyon ve aksesuar firması, ürün çeşitlerini de aynı doğrultuda sizler için artırmıştır.

Ahşap Çerçeve Modelleri
 


Dünyanın en büyük mobilya çarşısı olan ve her türlü dekorasyon ihtiyacını karşılayan Masko Mobilya Kenti’nde showroomu bulunan Olga Çerçeve, geniş ürün yelpazesi ile Masko’da sizleri bekliyor.


Olga Çerçeve

Masko Mobilya Kenti Blok No: 4 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL

www.olgacerceve.com