KURUMSAL OFİS | POLEN OFİS PROJE § TASARIM

Büro mobilyaları ve ofis mobilyaları doğru dekorasyon ile verimli bir iş yeri oluşturmanıza olanak sağlar. Masko'da bulunan Polen Ofis'i ziyaret edebilirsiniz.

Polen Ofis, kurumsal kimliğinizi ve alan yönetiminizi koruyarak sizler için en şık ve en ergonomik ofis mobilyalarını üretiyor aynı zamanda da ofis dekorasyonlarınızı uzman iç mimarları ile projelendirerek sizlere sunuyor. Masko Mobilya Kenti’nde bulunan Polen Ofis mobilya firmasını ziyaret edebilirsiniz. 
 

Ofis mobilyalarının doğru seçimi hem kurumsal kimliğinizi düzgün bir şekilde yansıtırken hem de siz ve çalışma arkadaşlarınızın daha güvenli, konforlu ve ergonomik bir iş hayatı olmasına neden olur. Bu nedenle de ofis mobilyası, makam takımı, bekleme odalarındaki mobilyaları seçmek; aslında nasıl bir iş yerine ve çalışma hayatına sahip olacağınızı da belirler. Bu nedenle de genel ofis dekorasyonunuzu hazırlarken ve ofis mobilyalarınızı seçerken güvendiğiniz, mobilyalarının kaliteli olduğuna inandığınız mobilya firmaları ile çalışmalısınız.

Tavsiye; Polen Ofis Proje & Tasarım

Polen ofis mobilya firması, çeyrek asra yakın zamandır ofis mobilyaları, ofis çalışma koltukları, okul mobilyaları, hareketli hastane mobilyaları ve benzeri çalışma alanları için dekorasyon aynı zamanda da mobilya üretimi yapan bir firmadır. 

Yapmış olduğu Ar-Ge sonucu elde ettiği çalışmaları ofis mobilyaları alanında teknoloji ile birleştirerek  sizlere sunan Polen Ofis firması, en temel ofis mobilyası özelliğinin verimlilik artırması gerektiğini bildiği için çalışmalarını ve tasarımlarını bu yönde yapmış, markalaşma ve kurumsallaşmaya ergonomi getirmiştir. 

Ne Yapıyorlar? Nasıl Yapıyorlar?

Polen Ofis Proje & Tasarım firması, sadece ofis mobilyası üretimi yapmıyor aynı zamanda da ofis dekorasyonu ile ilgili projelendirme ve tasarım sürecini de yönetiyor. Peki ya sadece ofis mi? Bunun cevabı elbette ki hayır. Polen Ofis sadece ofis dekorasyonu ve mobilyaları üretmekle kalmıyor aynı zamanda da okul, otel, kafe gibi dış mekanların da projelendirmelerini yaparak detaylı sunumunu yaptıktan sonra mobilya üretimine ve dekorasyonu hayata geçirme sürecine başlıyor. 

İşinde deneyimli ve alanında uzman iç mimarla ile çalışan Polen Ofis, bugüne kadar 200’ü aşkın kurumsal firmaya hizmet vermiş aynı zamanda da ISO gibi uluslararası kalite belgesine sahip bir ofis dekorasyon firmasıdır. 

Kalitesine göre oldukça uygun bir fiyatlandırma ile herkese ulaşmayı hedefleyen mobilya firması, motivasyon sağlamak ve ergonomik çalışma alanları üretmek adına en kaliteli ana malzemeyi seçerek işleyen firmamız; Masko Mobilya Kenti’nde sizlere hizmet vermektedir. 


Polen Ofis Proje - Tasarım

Masko Mobilya Kenti Blok No: 16 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL

www.polenmobilya.com.tr