2021'DE ÖZEL TASARIM MOBİLYA SAHİBİ OLMAK- ADA AVANTGARDE

Ada Avatgarde, kişiye özel mobilya tasarımları ve ücretsiz iç mimarlık desteği ile Masko Mobilye Kenti'nde.

Versace Salon Takımı

2021 mobilya sezonu diğer mobilyacılık sezonlarından çok daha farklı şekilde ilerliyor. Standartın dışına çıkan “özel tasarım” olarak adlandırılabilecek kişiye özel mobilya ve dekorasyon ürünleri bu sezonda çok daha fazla ön planda. Renklerin hakim olduğu kişinin yaşam tarzını yansıtan ve şıklığın ile göz kamaştıran mobilya takımları ve ev dekorasyon ürünleri bulmak için nereye gidebiliriz, sorusu da yeni mobilya almak ve evini baştan yaratmak isteyenlerin sorduğu soruların başında geliyor diyebiliriz. Peki ya nerede bulabiliriz? İşte bu sorunuzun cevabı Ada Avantgarde Ada Avantgarde mobilya firması; modern mobilya, avangart mobilya ve luxury mobilya alanında üretimler yapan, yapmış olduğu mobilya ürünlerini kişiye özel bir hale getiren; estetik düşünceye sahip bir mobilya firması. 


Masko Mobilya Kenti’ndeki büyük shoowroomunda hizmet veren Ada Avantgarde mobilyacılık, ücretsiz iç mimarlık desteği ile tamamen hayallerinizdeki ev dekorasyonunu sizlere sunmak için zamansız bir şekilde çalışmalar gerçekleştiriyor. En kaliteli kumaşlarla en kaliteli malzemeleri birleştirerek evinizdeki her alanı bambaşka bir yer haline getirmek için uzman bir ekip ile çalışan mobilya firması, sadece ev dekorasyonunda değil; özel projelerinizde, iş yeri dekorasyonlarınızda, otel ve kafe projelerinizde desteği ile yanınızda!

Moon Yatak Odası Takımı

Zamansız mobilya olarak adlandırılabilecek ve her tarzda insana hitap eden mobilya modelleri ile farklı bir tasarım anlayışını birleştirerek hizmet sunan Ada Avantgarde, dikkat çeken mobilya tasarımları ile Masko Mobilya Kenti’nde sizleri bekliyor.

Gümüş Tv Ünitesi

Ahşap mobilya modelleri, mermer mobilya modelleri, metal detaylı mobilya modelleri ve daha birçok farklı tarzı ile hayal ettiğiniz, tamamen size özel bir yaşam alanını oluşturmak adına yapmış olduğu tasarımları görmek ve detaylı bilgi almak istiyorsanız, Ada mobilya firmasını ziyaret edebilirsiniz. 


Ada Avantgarde

Masko Mobilya Kenti Blok No: 38 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL

www.adaavantgarde.com