PRETTY BABY'DE BÜYÜK YIL SONU İNDİRİMİ

Pretty Baby Masko mağazası, yıl sonuna kadar bebek odası ürünlerinde %50'ye varan mobilya indirimleri yapmaktadır. İndirim kampanyasını kaçırmayın!

İndirim ayları yaklaştı hatta geldi ve çattı. Yaklaşan yıl sonunda sizler de bebekleriniz için en iyisini ve en kalitelisini almak istemez misiniz? Pretty Baby, Masko şubesinde bulunan tüm bebek odası ürünlerinde %50’ye varan mobilya indirimi uygulamaktadır. 

Tamamen doğal ürünlerden ve sağlıklı malzemelerden yapılan, antibakteriyel özellikle taşıyan ve bunun yanı sırada şık görünen bebek odası takımları tam olarak sizin çocuklarınız için uygun!
Dünyanın en büyük mobilya kenti olan Masko Mobilya Kenti’ne gelerek Pretty Baby bebek mağazasından alışveriş yapabilir ve mobilya indirim kampanyasından faydalanabilirsiniz. Yıl sonuna kadar sürecek olan bebek odası indirim kampanyası, hem sizin için hem de bebeğiniz için en iyisini istiyor!

Aynı zamanda da Masko Pretty Baby Masko mağazasına gelerek bebek sağlığı, anne sağlığı, bebek odası dekorasyonları hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz. Doğal, sağlıklı, şık gelecekler ve mobilyalar için indirim fırsatları ile birlikte Pretty Baby sizleri bekliyor.


Pretty Baby

Masko Mobilya Kenti Blok No: 5 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL

http://www.prettybaby.com.tr