MAKAM ODASI TAKIMI- ARDEKO OFİS MOBİLYALARI

Makam takımı ve makam odası takımı modelleri, Ardeko Ofis Mobilyaları firmasında. Ardeko, Masko Mobilya Kenti'nde.

Makam odası takımları, kurumsal kimliğinizin iş yerlerinizdeki en büyük göstergesi. Makam odası takımları sizin konumunuzu oluşturan, iş yerinizdeki ağırlığınızı simgeleyen ve misafirlerinizi ağırladığınız bir oda işlevi gösteriyor. Özellikle belediye başkanı odası, kurumsal makam takımı, vali odası gibi daha ciddi ve kurumsal yerlerde makam odası takımı seçerken oldukça dikkatli olmalısınız. 

Makam Odası Takımı Nasıl Seçilir?

Somut göstergeler insanların algısını değiştirebileceği için kurumsal makam odası takımlarınızı seçerken özellikle protokol takımları gibi daha ağır takımlar seçmeniz ve renklere önem vermeniz gerekiyor. Kahverengi, metal rengi ve siyah gibi ağır renkler ofis mobilyaları ve özellikle de makam takımlarını daha ciddi ve daha kurumsal bir hale getiriyor. 

Ardeko Ofis Mobilyaları firmasının oluşturmuş olduğu Karizma Makam Odası Takımı, hem ciddi hem de kaliteli bir ortam yaratırken makamınıza gelmiş olan misafirlerinizi de rahat ağırlayabilmeniz için ultra bir konfor ve ergonomi alanı yaratıyor. Özellikle resmi bir büro veya iş yeriniz bulunuyorsa Ardeko Ofis Mobilyaları firması Masko Mobilya Kenti’ndeki mağazasında sizleri bekliyor. ,

 

Ardeko Ofis Mobilyaları Kalitesi Nedir?

 

Teknolojik ve yeni yaklaşımları takip ederek ofis mobilyaları üretimi yapan Ardeko Ofis Mobilyaları firması, ofis mobilyaları alanında uzman ve yenilikçi bir kadro ile dev bir sektör yaratmayı ve bu alanda da başarılı olmayı başarmıştır. 

Huzur dolu bir çalışma alanı yaratmak adına daima kaliteli çizgisinden ödün vermeden hareket eden Ardeko, özellikle personel çalışma takımlarında, kaymakam-vali makam takımlarında ve  klasik makam takımı, modern makam takımlarında trendleri belirlemeyi başarmıştır. 

 


Ardeko Ofis Mobilyaları

Masko Mobilya Kenti Blok No: 14 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL

www.ardekomobilya.com