LUXURY MOBİLYA DEVİ| ORİGAMİ MOBİLYA

Luxury mobilya ve luxury ev dekorasyonlarında tüm aradığınız mobilya takımları ve mobilya modelleri Origami Mobilya ile evinizde. Origami Mobilya Masko'da.

Luxury tarz ev dekorasyonları, son zamanda ev dekorasyonlarında olduğu gibi iş yeri dekorasyonlarında da oldukça fazla kullanılıyor. Lüks görüntünün yanı sıra, farklı ve kaliteli görünen luxury tarz mobilya dekorasyonu ve mobilya takımları, Masko Mobilya Kenti’nde birçok firmada üretimi yapılıyor ve satışta sizlerle buluşuyor. Peki ya kaliteli ve şık luxury mobilya takımları satışı yapan firma hangisi? Masko’nun neresinde yer alıyor? Gelin birlikte, 6 katlı mağazası ile luxury tarzın sektör belirleyici olan Origami Mobilya hakkında bir inceleme gerçekleştirelim.

Tavsiye; Origami Mobilya

2015 yılından kaliteli ve şıklığın ön planda olduğu bir koleksiyon ile bizlerle buluşan Origami Mobilya, işlevsellikten ödün vermeyen aynı zamanda da keyifli ve eğlenceli mekanlar yaratmıştır. Moda kaygısı gözetmeden sadece müşteri memnuniyeti odaklı tasarımlar gerçekleştiren Origami Mobilya; etnik desenli kumaşlar, eski ahşap dokular, keten kumaşlar, üfleme cam aksesuarlar ve çağın her dönemini yansıtan renkli kadife kumaşlarla kombinasyonlar oluşturarak zamana ve mekana uygun dekorasyonlar oluşturmayı hedeflemektedir.

Özel yatak odası, yemek odası ve salon projeleri ile de ön plana çıkmayı başaran Origami Mobilya, gerek tasarım sürecinde gerekse de satış sonrası hizmetlerinde her zaman en iyisini hedeflemiş ve bu doğrultuda da hizmetler yapmayı başarmış.

Mermerin, camın ve metalik renklerin daha çok öne çıktığı ve bu dünya içinde origamiyi yaşamak isteyenler için bambaşka bir hayat yaratmayı hedefleyen Origami Mobilya mağazasına gelerek kendinize ve evinize özel olarak iç mimar destekli mobilya ve iç dekorasyon projeleri de gerçekleştirtebilirsiniz. 

Aynı zamanda da sadece luxury mobilya değil modern mobilya ve klasik mobilya alanında da mobilya tasarımları gerçekleştiren mobilya mağazası, kalite ve işlevselliğini her alana ve her eve sokmayı başarmıştır. 

Nereden Bulabilirim?

Yaşamayı hakettiğiniz gibi kaliteli ve şık bir alanda da yaşamayı hakediyor olma bilinci ile mobilya ve tasarımlarını gerçekleştiren Origami Mobilya, hayat bulan ve sizlere sunulan mobilya sergileri ile dünyanın en büyük mobilya çarşısı olan Masko Mobilya Kenti’nde sizleri bekliyor. 


Origami Mobilya 17A

Masko Mobilya Kenti Blok No: 4-6 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL

https://www.origamimobilya.com/