MODERN DOKUNUŞLAR- BERRAK MOBİLYA ARES KOLTUK TAKIMI

Chester koltuk modelleri ile modern dekorasyonu tamamlamak isteyenlerin ilk adresi Ares Koltuk Takımı, Berrak Mobilya mağazasında.

Ev dekorasyonu yapılacağı zaman ile önce hangi mobilyalar alınması gerektiğine karar verilir ve daha sonra da ilk olarak koltuk takımı alınır. Çünkü evdeki en geniş yer kaplayan ve evi ev yapan mobilya grupları, koltuk takımları diyebiliriz. Koltuk takımları ne kadar şık olursa evin görüntüsü de o kadar güzel ve kaliteli duracaktır. Tabi bu standartlarda bir oturma grubu bulmak için ilk önce doğru mağazayı ve kendinize uygun mobilya modelini bulmak gerekiyor.  

Almak istediğiniz koltuk modeli; modern mobilya ise ve chester koltuk modelini seviyorsanız, sizin için çok güzel; kaliteli, şık ve konforlu bir tavsiyemiz var! Berrak Mobilya Ares Koltuk Takımı. Dikkat çeken yapısı ile işlevselliği ve şıklığı evinize getirecek olan Ares Koltuk Takımı; kişilerin tüm isteklerini bir arada tutmayı başarıyor. 

Ares Koltuk Takımı, chester tarzı koltuk takımlarının en şıkları arasında. Kapitone ile zenginleştirilen koltuk takımı modeli eski İngiliz havasını barındırıyor. Metal dokunuşlar ile daha da şıklaştırılan nubuk koltuk takımı, modern görünümü ve özel işçiliği ile 2020 mobilya sezonunda en çok tercih edilen mobilya modeli arasında başta geliyor.

Özel olarak tasarlanan Ares Koltuk Takımı; Berrak Mobilya, yatak olabilme özelliği ile de işlevselliğini yansıtıyor. Silinebilen kumaşı sayesinde kolayca temizlenebilen Ares Koltuk, uyumlu renkleri ile de kendine hayran bırakıyor. Son zamanlarda herkesin ilgi odağı olan bu koltuk takımı, kişilerin hem ev dekorasyonlarında hem de yaşamlarında çok önemli bir yaplayacak yapıda.

Neden Ares Koltuk Takımı?

Koltuk takımı modeli, modern tarzı ile özellikle son zamanlarda hakim olan şıklık anlayışını en iyi karşılayan koltuk modellerinin başında geliyor. Kaliteli kumaşı ve iskelet yapısı ile uzun ömürlü kullanılabilecek olan Ares Koltuk, uygun fiyatlı mobilya modelleri arasında da gösteriliyor. 

Her eve uygun olarak ölçülendirilerek üretilebilecek olan koltuk takımının, kişiye özel üretimi bulunuyor. Birinci sınıf malzemelerden üretilen koltuk modeli, satış sonrası hizmetleri ile de sıkça tercih ediliyor. Garanti kapsamında bulunan koltuk takımı, Berrak Mobilya güvencesi altında sizlerle buluşmayı bekliyor. 

Berrak Mobilya firmasının sağlamış olduğu tüm satış sonrası hizmetler ile birlikte alacağınız Ares Koltuk Takımı, dünyanın en büyük mobilya çarşısı olan Masko Mobilya Kenti’nde sizleri bekliyor. Mobilya ve ev dekorasyon modelleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız, Masko Berrak Mobilya firmasına uğrayabilirsiniz. 

Keyifli alışverişler.


Berrak Mobilya

Masko Mobilya Kenti Blok No: 23 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL

www.berrakmobilya.com.tr