Ceylan Bronz Aydınlatma| Modern ve Klasik

Ceylan Bronz Aydınlatma, Masko Mobilya Kenti'nde bulunan firması ile modern aydınlatma ve klasik aydınlatma modellerini sergilemektedir.

Genel ev dekorasyonunda bütüncül mobilyalar olarak adlandırdığımız; koltuk takımı, yemek odası takımı veya yemek odası takımının bile ev dekorasyonunu tamamlayıcı özelliği bulunmamaktadır. Ev dekorasyonunda son dokunuşlar ve bütünsellik dendiği zaman da ilk akla ev dekorasyon ürünleri gelmektedir. Ev dekorasyon ürünlerinden en önemli ve belki de en tamamlayıcı olanı da “aydınlatma”dır. Güzel ve şık bir aydınlatma ürünü ile evinizi çok farklı bir havaya sokabilir aynı zamanda da bütünselliği koruyabilirsiniz. 

Bizler de önemli ve oldukça dikkatli seçilmesi gereken aydınlatma türlerinin; kaliteli ve şık olanlarını bir arada bulabileceğiniz “Ceylan Bronz Aydınlatma” firmasını sizler için tanıtacağız. Bu yazımızı okuyarak, Ceylan Aydınlatma ve Ceylan Aydınlatma Ürünleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Ne Yapıyorlar? Nasıl Yapıyorlar?

1995 yılından beri aydınlatma ve aydınlatma ürünleri alanında kendini gösteren Ceylan Aydınlatma firması ilk olarak Şişhane merkezli kurulmuştur. Kurulduğu andan itibaren piyasa odaklı klasik ve modern tüm aydınlatma elemanlarının avize – alt sektöründe avize üretimiyle imalattan satışa kadar tüm aşamalarında toplam kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyeti vizyonu ile sektördeki yerini almıştır.

Almış olduğu birçok sertifika ve belge ile kalitesini kanıtlayan Ceylan Bronz markası, hem yurt içerisinde hem de yurt dışındaki trendleri belirleyecek birçok ürüne imza atmayı da başarmıştır. Ceylan Aydınlatma, tüm projelerde kendi tasarımlarıyla mekanların dekorasyonuna uyumlu aydınlatma tasarımlarını planlayarak akılcı uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Modern aydınlatma ve klasik aydınlatmanın bir arada bulunarak sizlere sunulduğu ceylan Bronz Aydınlatma mağazasına uğrayarak sadece seçim yapabilirsiniz. Veya aklınız herhangi model bir aydınlatma bulunuyorsa, Ceylan Bronz mağazasına gelerek iç mimar destekli proje çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden güzel ve aynı zamanda da şık, aydınlatma modellerini görmek için Masko Mobilya Kenti’nde bulunan Ceylan Bronz mağazasını ziyaret edebilirsiniz. 


Ceylan Bronz Aydınlatma

Masko Mobilya Kenti Blok No: 18-20-22 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL

www.ceylanaydinlatma.com