Vettore Mobilya| Modern Bir Anlayış

Modern mobilya anlayışı ve kalitesi ile kendini belli eden Vettero Mobilya firması, uygun fiyatlı modern mobilyaları ile Masko Mobilya Kenti'nde.

Ev dekorasyonunuzu veya daha genel bir tanım ile yaşam alanı dekorasyonunuzu tamamlamak ve daha yaşanır bir hale getirmek için mobilyalara ihtiyaç duyarız. Bu mobilyalar kişilerin zevk  ve ihtiyaçlarına göre elbette ki değişim göstermektedir. Ama özellikle son zamanlarda modern mobilya çeşitleri daha sıklıkla kullanılmaya başlandığını söyleyebiliriz. 

Zaten sıkıcı ve aynı zamanda da yorucu dışarı ki hayattan bunalan insanlar evlerinde sadelik ve huzur görmek istediğinden dolayı, modernliğin vermiş olduğu şıklığa sığınıyor da diyebiliriz.  ancak bu tür mobilyaları seçerken ve ev dekorasyonunuzu tamamlarken de önünüze bir çok farklı problem çıkabiliyor. Bunlardan belki de en önemlisi mobilya yapılırken kullanılan materyalin kalitesi ve işçiliği. Eğer bu iki ana sorunu halleder ve kendinize uygun bir mobilya seçerseniz de sizden daha şanslısı yok demektir. 

Tavsiye verecek olursak;

Modern mobilyanın yaygınlaştığı bu dönemde, dediğimiz gibi uygun fiyatlı ve aynı zamanda da kaliteli mobilya çeşidi bulmak oldukça zorlaştı. Ancak Vettore Mobilya, hem kaliteli hem de oldukça uygun fiyatlı mobilya çeşitleri ile ihtiyacınız olan her şeyi karşılayabiliyor. 

Birçok alanda kendini kanıtlamış ve birçok ile de başarıları taçlandırılmış olan Vettore’nin tüm ürünleri İstanbul’da üretilerek dünyanın her yerine gönderilmektedir. Nerede olursanız olsun, verilen hizmetten yararlanabilir bununla birlikte de satış sonrası hizmeti de beraberinde alabilirsiniz. 

Koltuk takımından yatak odası takımına, tv ünitesinden yemek odasına her türlü ürünü bir arada bulabileceğiniz Vettore Mobilya, uzman ekibi ve uzman iç mimarları ile size özel olarak tasarımlar gerçekleştirmektedir. 

Türkiye’nin belli bölgelerinde satış noktası bulunan firmanın en büyük showroomlarından bir tanesi de İstanbul İkitelli’de bulunan Masko Mobilya Kenti’ndedir. Masko Mobilya Kenti 10A Blok No: 13-15 adreslerinde bulabileceğiniz Vettore Mobilya’ya gelerek ürünler ve hizmetler hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve ürünleri daha yakından inceleyebilirsiniz.


Vettore Home Concept

Masko Mobilya Kenti Blok No: 13-15 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL

www.vettore.com.tr