NEW DESING- PERDE VE PERDE TASARIMI

Perde modellerinin en kalitelisini bulabileceğiniz New Desing farklı perde tasarımları ile de Masko Mobilya Kenti'nde sizleri bekliyor.

Çok uzun yıllardan beri ev dekorasyonlarında bazı demirbaşlar bulunur. Bu demirbaş diyeceğimiz ev dekorasyon ürünleri, tamamlayıcı aynı zamanda da bütünleyici özellik taşımaktadır. İşte bu tamamlayıcı ve aynı zamanda da bütünleyici olarak sıfatlandırdığımız ürün elbette ki “perde”lerdir. Perdeler bir evin hem mahremiyetini hem de görünüşünü korumaktadır. Oldukça büyük bir ev dekorasyon ürünü olduklarından dolayı evin içine ilk adım attığımız zaman karşılaştığımız ve direkt olarak ev dekorasyonu hakkında yargıda bulunduğumuz ürünler perdelerdir. Bu nedenle de seçimleri yaparken oldukça dikkatli ve titiz davranılmalı.

Perde seçimi konusuna değinildiğinde öne çıkan bazı kritik noktalar bulunuyor. Sadece tül perde ve güneşlik perdeden ibaret olmayan perdecilik sektöründeki perdelerin kalitesi, tarzı, modeli ve daha birçok özelliği söz konusu. Bu nedenle de evin en tamamlayıcı unsuru olan perdelerinizi seçerken bildiğiniz, kalitesine güvendiğiniz ve uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz perdeler üreten bir firma seçmeniz gerekmektedir.

Nesilden Nesile Kalite İle “New Desing”

New Desing markası, üç nesildir sürüp gelen ve perdecilik sektöründe yer edinmeyi başarmış oldukça büyük firmalardan bir tanesi. Modern perde, avangard perde ve daha birçok perde model seçeneği bulunan firma özel, gösterişli ve aynı zamanda da modern yansımaları ile görenleri kendine hayran bırakmayı başarıyor.

Uzman kadrosu ile birlikte evlerin en cazibe noktası olan perdelerinizi tasarlamaya her zaman hazır olan New Desing perdecilik, perdenin en ana kriteri olan kaliteli kumaş ve işlemeleri oldukça iyi kullanıyor. Perde skalası içerisinde bulunan tüm perde modellerini en ince ayrıntısına kadar detaylandırıp sizlere sunan New Desing, sadece alışılmış olan perde modellerini de üretmekle kalmıyor, yeni dönemin tüm ihtiyaçlarına öncelik ve karşılık veriyor diyebiliriz. Stor perde, jaluzi perde, zebra perde ve daha birçok modele imzasını atan marka, bununla da yetinmeyip sizin kişisel ihtiyaç ve zevklerinize göre özel tasarımlar gerçekleştiriyor.Aynı zamanda da sadece perde üretmek ile yetinmeyen firma; döşemelik kumaş,duvar kağıdı, suni deri&deri alanlarında da kalite ve farklılığını da göstermektedir.

İstediğiniz herhangi bir perde modelini İtalyan perde kalitesi ile evinize konumlandırmak istiyorsanız, sizler de New Desing mağazasına uğrayabilirsiniz. Dünyanın en büyük mobilya kenti olan Masko Mobilya Kenti’nde bulunan firma, vermiş olduğu ücretsiz iç mimar desteği ve ücretsiz dekorasyon fikirleri ile sizleri bekliyor. Hayal etmiş olduğunuz perde modelini iç mimarlar ile birlikte tekrardan tasarlayıp daha sonra da kaliteli kumaştan üretme fırsatı sunan New Desing, keyifli ve bir o kadar da kaliteli bir yaşam alanı içerisinde olmanız için elinden geleni yapıyor.