Babanıza En Sağlıklı Hediye; Teknokonfor Baba Koltuğu

Sizler de Masko'da bulunan Teknokonfor'a gelerek babanız için en sağlıklı baba koltuğu modelini yakından inceleyebilirsiniz.

Özel günler her zaman kutlanması gereken ve bir o kadar da değerli günlerdir. Kişileri birbirine yakınlaştırır, duygusal ortam oluşturur ve saf sevgiyi ortaya çıkartır. İşte böyle günlerden biri olan Babalar Günü’de oldukça değerli ve özeldir. Hayatlarının her anında tek istedikleri şey bizim mutluluğumuz ve sağlımız olan babalarımızın, Babalar Günü’nde onlara ne aldığımızı bir düşünelim. Cevabınız klasik şeylerden yana ise ne dersiniz biraz hediye skalanızı genişletelim.

İşte Babalar Günü için belki de en büyük hediyelerden biri sayılabilecek Baba Koltukları, Teknokonfor tarafından sizlere sunulmaktadır. Hem rahatlığı hem de şıklığı ile ön plana çıkan Baba Koltukları; motorlu, kumandalı, mekanizmalı, hareketli, masajlı ve daha birçok özellik ile babalarınızla buluşmayı bekliyor. Teknokonfor’un kendi üretimi ve tasarımı olan baba koltukları ismi verilen bu tekli koltuklar sizlere görüntüden çok kullanışlı bir yapı ve sağlık sağlıyor. Muhteşem olan ve özenle seçilen silikon ve süngerleri ile tasarlanan Teknokonfor baba koltuğu modeli uygun fiyatları ile de Babalar Günü’nün bir simgesi haline gelmeye hazırlanıyor.  Değerli babalarınıza alacağınız ve çok uzun yıllar sağlıkla kullanabileceği bu baba koltuklarının tek özelliği elbette ki bunlarla sınırlı değil.

Klasik yumuşak halinden ayrı olarak masajlı seçeneği de bulunan baba koltuğunun teknolojik aksanları da mevcut. Motorlu ve kumandalı kullanımları ile 145 dereceli yatış açısına sahip olan Teknokonfor baba koltuğu, dinlenmek içinde oldukça elverişli bir yapıda. Teknolojiyi sağlıkla buluşturan Teknokonfor, babalarınızın, annelerinizin ve hatta sizin de koltuklardan kaynaklanan bel ve sırt ağrılarınıza son vermeye hazır.

2015 yılında ofis mobilyaları alanında uzmanlaşan Still Ofis’in bir markası olan Teknokonfor, kurulduğu andan itibaren kalite, şıklık ve sağlığı aynı anda bünyesinde barındırıyor. Sizler de Babalar Günü’nde babanıza, annelerinizi kıskandıracak bir hediye almak istiyorsanız, dünyanın en büyük mobilya çarşısı olan Masko Mobilya Kenti’nde bulunan Teknokonfor mağazasına uğrayabilirsiniz.

Tüm baba koltuğu modelleri hakkında bilgi alabilir, ürünleri daha yakından inceleyebilir ve babanız için en uygun olan modeli bu sayede bulabilirsiniz. Eğer Masko Mobilya Kenti’ne herhangi bir ulaşımınız bulunmuyorsa, Teknokonfor’a ait internet sitesinden güncel baba koltuğu modellerini inceleyebilirsiniz.

Unutmayın, sizi bu zamanlara kadar getiren ve her saniye sizin mutlu olmanız için uğraşan emektar babalarınız da güzel bir hediyeyi hak eder. Uzun yıllar sağlıkla ve ağrısız bir şekilde kullanacağı, baba koltuğu modelleri ile babanızı bulutların üzerinde gezdirebilirsiniz.