Dumanlar Mobilya - Celal Duman

Luxury ev dekorasyonunun bir numaralı ismi olan Celal Duman Mobilya, Masko Mobilya Kenti’nde bulunan showroom’unda en kaliteli ve şık dekorasyon ürünlerini sizler için sergiliyor.

Türkiye’de özellikle son dönemlerde “luxury”  adı verilen dekorasyon tarzı ön plana çıkıyor. Dikkat çekici, kaliteli ve aynı zamanda da kullanışlılık özelliğini kaybetmemiş; aksine daha da fazla arttırmış olan mobilyaların yer aldığı luxury mobilya tarzı, detayların ve çekiciliğin harmanlanması ile ev dekorasyonlarında can buluyor.

Salon, yatak odası, odası ve hatta diğer tüm dekorasyon ürünlerinde de kullanılan bu tarz, ev dekorasyonunuzu çok iyi bir şekle sokacağı gibi çok kötü bir hal almasına da neden olabiliyor. İyi ve kaliteli bir görünüm elde etmek için yapılması gereken luxury mobilya modellerini, tasarımından üretim aşamasına kadar gelen süreçte, mobilyaları uzman ellere bırakmak. 

Luxury Ev Dekorasyonunda Lider Marka

1978 yılında Celal Duman önderliğinde kurulan “Celal Duman Mobilya” luxury tarzın Türkiye’deki en büyük temsilcilerinden bir tanesi. Uzman ekibi ve deneyimi sayesinde luxury ev dekorasyonunu en iyi halde şekillendiren CD Dumanlar Mobilya, bu özel ve gösterişli tarzı herkese sevdirmeyi başarmış durumda. Luxury yemek odası, luxury salon dekorasyonu ve aynı zamanda da yatak odası gibi ürünleri bulunan Celal Duman Mobilya, özellikle bu tarzın ana teması ve karakteristik özelliği gibi görünen mermer ve metalleri adeta bir oya gibi işliyor.


Luxury mobilya ürünlerinin ana malzemesi haline dönüşen ve ev dekorasyonlarında farklı bir bakış açısı yaratan mermer ve metaller, 2020 dekorasyon ürünlerinde ve fikirlerinde sıklıkla kullanılıyor. Kullanılması bir hayli zor ve deneyim gerektiren mermer mobilya ve metal mobilyaları; Celal Duman Mobilya, son teknolojik aletler ve kaliteli malzemelerle tasarlayıp şık bir görüntü profilinde bizlere sunuyor.


Özellikle mermer ve metalin yemek odası takımlarında ve salon takımlarında sıklıkla kullanılması; en çok vakit harcadığımız yaşam alanlarımızı bambaşka bir hava büründürerek kişilerin hoş sohbetler yapacağı alanlara dönüştürüyor. Luxury bir konsept alanında can bulan mermer ve metal mobilyalar, Dumanlar Mobilya’nın yapmış olduğu özel tasarımlar ile kişilerin ihtiyaç ve isteklerine göre üretiliyor. Mermer yemek odası, mermer aynalı sehpa, luxury köşe koltuklar, luxury metal tv üniteleri ve daha birçok ürünü bir arada bulabileceğiniz Celal Duman Mobilya’yı sizler de ziyaret ederek ürünleri daha yakından görebilir ve tasarım fikirleri alabilirsiniz.

Celal Duman Mobilya’yı Nereden Bulabilirim?

Her kesimin mutlaka iyi bir ev dekorasyonuna sahip olması gerektiği bilinci ve mottosu ile yola koyulan Celal Duman Mobilya, uzun yıllardır sektörde kendisini kanıtlamış ve konsept dünyalar yaratarak müşterilerine yüzde yüz memnuniyet sunmuştur. Deneyimli iç mimarları ile kişiye özel tasarımlar gerçekleştirme gibi özel hizmetleri bulunan Dumanlar, dünyanın en büyük mobilya çarşısı olan Masko Mobilya Kenti’nde sizleri bekliyor. 


Sizler de Masko’da bulunan; Masko Dumanlar Mobilya mağazasına uğrayarak ücretsiz iç mimar desteği alabilir, ürünleri daha yakından inceleyebilir ve luxury tarzın nasıl can bulduğunu keyifli bir şekilde izleyebilirsiniz. 
Dumanlar Mobilya - Celal Duman mağaza WhatsApp hattı için buraya tıklayın