Bambi Kalitesi Bugünlere Nasıl Ulaştı?

Bambi markası çıkartmış olduğu Bambi yatak kalitesini, nasıl bugünlere kadar getirmiş ve ürün çeşitliliği nelerdir birlikte inceleyelim.

1965’de başlayan bir yolculuk ne kadar kısa süre içerisinde ülke sınırlarını aşıp da dünyaya yayılabilir? Bu sorunun cevabı çevresinde şekillenen Bambi kalitesi, bugün de hem dünya hem Türkiye’de kendini kanıtlamıştır. 1965 yılında Çetmen Koltuk ismi ile başlayan yolculuk, 1997 yılında Bambi markası adı altında devam etmiştir. Sadece bununla da sınırlı kalmayıp özellikle son 10 yıldır yapmış olduğu yatak - baza - başlık üretimleri ile de adında sıkça bahsettiren Bambi, her geçen gün biraz daha iyiye giderek yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile birlikte en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Kaliteli Bir Uykunun Sırrı

Kaliteli bir uyku hem hayatının her aşamasında hem de bir dahaki gün enerjisi için en ihtiyaç duyulan eylemlerin başında gelmektedir. Zaten yorucu bir günün ardından gelecek olan uykunun sağlıksız ve bir o kadar da kalitesiz olması düşünülemez bile. Bu nedenle de Bambi yatak,  sağlıklı bir uyku geçirip günce enerjik ve zinde başlamanız için kendi imza ile çıkartmış olduğu Bambi yatakları sizlere sunmaktadır.

Her insanın farklı bir vücut yapısı ve omurga sistemi olduğundan dolayı Bambi markası tasarlamış ve üretmiş olduğu yatakları tek bir çatı altında toplamamıştır. Kişilerin anatomik yapılarına uygun olarak seçilmesi gereken yataklardan hangisinin size daha uygun olduğu bilmiyorsanız, herhangi bir Bambi şubesine giderek Bambi çalışanlarından destek alabilirsiniz.

Bambi’nin yapmış olduğu kalite sadece yataklar ile sınırlı değildir. Genel bir yatak odası havasını değiştiren ve aynı zamanda da yatak odası dekorasyonunu tamamlayan tüm ürünleri Bambi’de bulabilirsiniz. Seçmiş olduğunuz yatağın konumlandırılacağı yatak bazası, yatak başlığı, yatak odasının olmazsa olmazı komodin ve hatta birbirinden farklı seçenekleri bulunan yastık ve yorganları da Bambi’de bulabilirsiniz.

‘Bambi’m Var Benim’ sloganı ile yola koyulan marka, sadece erişkinliğe erişmiş kişileri değil aynı zamanda bebekleri de düşünmüştür. Gelecek aşamalar için en önemli şeyim uyku hatta ‘deliksiz’ uyku olduğunu bilen Bambi, minik arkadaşlarımız için vücudun hava almasını sağlayan ve omurga yapısına göre şekillenen yataklar üretmiştir. Bebek yataklarını koleksiyonlar altında toplayarak satışa sunan Bambi’yi ziyaret ederek ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Ve tüm bunların yanında sadece “ürün” satışı yapmayan Bambi’yi ziyaret ederek sağlıklı bir yatak, anatomik yapı, uyku hastalıkları, yatakların önemi gibi konular hakkında da kısa bilgiler alarak gündelik hayatınıza devam edebilirsiniz.