Özel Villa Dekorasyonlarına Macitler Mobilya Dokunuşu

Şıklığın ve kalitenin buluşma adresi olan Macitler Mobilya, kişiye özel tasarım ve villa projelerini sizlerin beğenisine sunuyor.

Son zamanlarda artık yaşam alanlarının şekli ve algısı değişti. İnsanlar apartman hayatından sıkıldıkları için ferah ve tamamen kendilerini ait olan yapılara kaçmaya çalışıyor. Bu nedenle de artık son zamanlarda “villa” tipi evler daha çok ön plana çıkıyor. Zaten şehir hayatının kargaşası ve yorgunluğu içerisinde bunalan insanlar artık daha özgür ve sessiz ortamları tercih ediyorlar.  Tüm bu yaşam alanı değişikliği ile birlikte haliyle apartman dairesi dekorasyonundan daha önemli ve daha karmaşık olan villa dekorasyonu ön plana çıkıyor. Bizler de Macitler Mobilya olarak sanatsal bakış açımız ve özgünlüğümüz ile villalarınıza da dokunuyoruz.

 

Villa Dekorasyonunda Macitler Mobilya Farkı

Yatak odası dekorasyonu, salon dekorasyonu, bahçe dekorasyonu gibi tüm ev dekorasyonu bölümlerinde Macitler Mobilya farkını sizlere yansıtmak istiyoruz. İdeal olandan ve sıradanlıktan çıkarak her odanız için ve her ev dekorasyonu ürününüz için farklı bir bakış farklı bir göz olarak Macitler’i seçebilirsiniz.

Özel Mercan Villaları Dekorasyonu

Bazı renk ve renk tonlarının belili senlerde trendleri oluyor. Ve bu trendleri yakından inceleyip mobilyaların içerisine aktarmak gerekiyor. 2020 sezonu trend renklerinden olan genellikle doğal ve toprak tonların kullanıldığı ve aynı zamanda da yaşam alanını aydınlatan mobilyalar çok moda. Tabi ki de bu modanın yanı sıra bunları en şık ve en kaliteli şekilde yansıtmak da oldukça önemli. Macitler Mobilya, özel olarak projelendirdiği ve üretmiş olduğu dekorasyon ürünleri ile “Mercan Villaları” isimli projesini sizlere sunuyor.

Genellikle pastel tonların hakim olduğu özel villa projesi kendinizi çok güvenli ve çok huzurlu hissetmenizi sağlayarak evinizde çok iyi zamanlar geçirmenizi sağlayacak. Sanatın ve kalitenin aynı anda bir araya gelerek oluşturduğu Özel Mercan Villaları dekorasyonu, renk uyumu ve şık kokusu ile görenleri kendine hayran bırakıyor. Modernliğin ve aynı zamanda da klasikliğin o asil tarafının harmanlandığı Mercan Villaları dekorasyonunda, en ufak nüanslar bile çok ince bir şekilde düşünülmüştür. Tüm mobilyaların özgün olduğu bu özel tasarım proje tamamen Macitler Mobilya markası ve kalitesi sizinle buluşmaktadır.

Macitler Mobilya olarak üretmiş olduğumuz her özel dekorasyon projesinde, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için uğraşıyor, vizyon ve misyonumuzu bozmadan aynı zamanda da kurumsal çizgimizden ayrılmayarak sizler için en özel olanı tasarlıyoruz. Uzman iç mimar ekibimiz ile birlikte kreatif süreçten sonra mobilya üretim aşamasında işinin ehli olan bir ekiple çalışıyoruz. Konsolundan masasına, yatak odasından tv ünitesine kadar her şeyi en ince işçilikle bir oya gibi işlediğimiz İstanbul projemiz, tamamen kişiye özeldir. Sizler de villa dekorasyonu yaparken uzun bir araştırmaya girdiyseniz ve kendinize uygun olan dekorasyon fikrini hala bulamadıysanız, Macitler Mobilya’ya uğrayarak iç mimarlarımız ile birlikte kumaşı, rengi, boyutu, dokusu tamamen size ait mobilya ve iç dekorasyon fikirleri edinebilirsiniz.