Suudi Arabistan Kralı'nın Ofisi Masko'dan

Arabistan Kralı için tasarlanan ve üretilen klasik makam takımı Masko Black Ofis tarafından yapılmıştır.

Black Ofis, misyon ve vizyonu ile gerek uluslararası alanda gerekse yurt içerisinde birçok projeye imza atmıştır. Kişilere özel tasarım projeleri gerçekleştiren firmanın en büyük projelerinden bir tanesi de Suudi Arabistan Kralı için tasarlamış ve üretmiş olduğu klasik makam takımıdır.. Masko Mabilya Kenti'nde bulunan mağazası ile adından sıkça bahsettiren firmamız, üretici ve tasarlayıcı firma olması nedeni ile birçok proje ve başarıya imza atmaya devam ediyor.

Black Ofis, uzun yıllardır varlığını kurumsal çizgi ile devam ettiren bir firma. Misyon ve vizyonu ile, mobilya sektöründe başarı merdivenlerini tek tek ve emin adımlar ile tırmanmaya devam eden Black Ofis, Orta Doğu ve Avrupa, hatta tüm dünyaya ihracat gerçekleştiren bir mobilya şirketi. Yurt dışı ve yurt içine özel dekorasyon projeleri ile birlikte adını global pazarda duyurmayı başaran Black Ofis, yapmış olduğu tasarımlar ile de birçok ödüle layık görüşmüştür.

VİZYON VE MİSYONUMUZ NEDİR ?

   Black Ofis, tasarlamış olduğu makam odası ve ofis mobilyaları ile birçok farklı alanda adını duyurmayı başarmıştır. Lakin uluslararası alanda en fazla adının duyulması, gerçekleştirmiş olduğu özel projeleri ile olmuştur. Bu projelerden gerek tasarımı ile gerekse kullanılan malzemeleri ile en çok dikkat çekeni Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdülaziz el-Suud'a özel tasarlanmış olduğu makam odasıdır. 

   Şıklığın ve gösterişin hakim olduğu ofis tasarımda, hakiki deri ve ahşap malzemeleri ağırlıklı olarak kullanılmıştır. Çünkü genellikle ofislerde kullanılan kahverengi tonları, özel hayat ve iş hayatının prestijini yükseltmek ve kaliteyi belli etmenin en ideal rengidir diyebiliriz. Ofislerde kullanılan mobilyalar ve mobilyaların renkleri, kişilerin hayat ve iş felsefeleri hakkında bize ufak ipuçları vermektedir. Biz Black Ofis olarak da bu ipuçlarının izini sürerek kişilere ve mekana özel tasarımlar yapıyor ve imzamızı atıyoruz. 

   Suudi Arabistan Kralı'na özel yapmış olduğumuz ofis dekorasyonumuzda, daha çok klasik bir tarz oluşturarak sadeliğin ve bir o kadarda şıklığın ortama hava katmasını arzuladık. Tasarım aşamasından üretim aşamasına kadar, bu klasik ve şatafatlı ofisin her bir detayında, birbirindenden yetenekli ekip arkadaşları ile çalıştık. Tamamen el işçiliği olan klasik ofis takımımız, ince işlemeleri ile görenleri kendine hayran bırakıyor.    

BİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

   Suuidi Arabistan Kralı için gerçekleştirmiş olduğumuz özel tasarım ofis, bu alanda ne kadar büyük olduğumuzu ve ne kadar başarılı olduğumuzun sadece küçük bir göstergesidir. Hemen hemen her ülkeye ihracat gerçekleştiriyor ve başarılı geri dönüşler ile karşılaşıyoruz. Fakat bunları yaparken tabi ki de kendi ülkemizi de unutmuyoruz. Eğer sizlerde hayatınızın çok uzun bir bölümünü gerçirdiğiniz çalışma alanlarınızdan sıkıldıysanız ve değişim yapmak istiyorsanız, sizleri de Black Ofis mağazasına bekliyoruz. Dünyanın en büyük mobilya kenti olan İstanbul Masko Mobilya Kenti'nde bulunan mağazamızı ziyaret edebilir ve istediğiniz tarzda ofis mobilyasını bulabilirsiniz. 

Ve güncel olan mobilya çeşitlerimizi görmek istiyorsanız bizleri internet sitemizden ya da sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.