Togo Home Style
Togo Home Style

2009 yılında TOGO ismi ile 150 m2’de sehpa üreterek attık ilk adımlarımızı. 2010 yılına geldiğimizde yolculuğumuza, yeni tesisimizle TOGO STYLE, adı altında daha güçlü, daha kaliteli ve daha kararlı bir şirket olarak devam ettik. Yolculuğumuzun getirisi sehpa ustalığımız dolayısıyla, en ince ayrıntısına kadar tanıdığımız ahşabı, mobilya sektörüne de entegre etme fikriyle bugünkü noktaya; TOGO HOME STYLE markasına, başarıyla ulaştık. Bugün gelinen noktada, 10.000 m2 üretim alanına sahip tesislerimizle Türkiye genelinde yaklaşık 500 satış noktasına ulaşırken, dünya çapında 40 ülkeye ihracat yapmaktayız. Bunun yanı sıra Türkiye’de, bilinen en büyük firmaların tedarikçisi sıfatıyla, sehpa üretimi alanında lider konumunda olmanın haklı gururunu taşıyoruz. Kendimizi daha iyi tanıtabilmek için, İnegöl mobilya üreticilerinin Avrupa’da bir ilk olarak gerçekleştirmiş olduğu, 200 üretici kapasiteli Mobiliyum AVM’deki konsept mağazamızla 2016’nın ilk çeyreğinden bu yana sizlere hizmet vermekteyiz.

Togo Home Style Masko Mağazası

Bursa İnegöl şehrinde üretimlerini profesyonel şekilde sürdüren kaliteli firma, sektöre sürekli olarak hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye'nin bakıldığı zaman en iyi sehpa üreticilerinden biri olma başarısını elinde tutuyor. Tamamen dayanıklı özelliğe sahip olan birbirinden şık ve uzun ömürlü sehpaların imalatını gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda online platform üzerinden de şimdiye kadar ortaya koymuş olduğu çalışmalar hakkında bilgi aktarmaktadır. Geniş bir hizmet yelpazesine sahip olduğundan dolayı doğal olarak dilediğiniz tüm ürüm gruplarına anında ulaşabileceksiniz.

Yemek odaları, Tv üniteleri, sehpa, aksesuar gibi aklınıza gelebilecek tüm özel üretim ürünlerde devreye giriyor. Bu sayede yaşam alanlarınızda görmek istediğiniz modern çizgiyi ön plana çıkarmaya da yardımcı oluyor. Harika bir modern ve estetik görüntüyü oluşturmanız konusunda kaliteli firmadan destek almaya başlayacaksınız. 2009 yılından bu yana müşterilerine özel olarak birbirinden güzel ürün ve hizmetlerini sunmaktadır. Kurumsal firmanın yenilikçi ve modern yapılı bir hizmet ağı, kısa zaman içerisinde tüm Türkiye'ye yayılmıştır. 

Togo Home Style Ürünleri ile Tanışın 

Mobilya sektörüne kaliteli işçiliği ile damga vuran Togo Home Style, ustalığını her yerde konuşturuyor. Aynı zamanda 500 den fazla satış noktalarıyla da değerli halkımıza hemen her yerden ulaşmaya devam ediyor. Hem sehpa hem de mobilya kataloğu incelemelerinizi yaparak tercihlerinizi belirleyebilirsiniz. Sadece Türkiye ile sınırlı kalmayarak aynı zamanda da dünya çapına kadar yayılan projelerimizi sürdürmekteyiz.

Toplamda 40 ülkeye ihracat desteği sağlayarak markamızı tanıtmaktayız. Kaliteyi derinden hissetmek isteyenlerin adresi olan Togo Home Style ile daha yaşanabilir ortamlara adım atabilirsiniz. Sayısız ürün grubumuza her geçen gün yenilerini ekleyerek yolumuza devam etme amacı içerisindeyiz.  Birbirinden şık ve kaliteli ürünleri tarafınıza sunmaya devam ediyor.