Dekorist Masko Mağazası

Dekorsit Masko Mobilya Kenti'de

Mobilya hariç tüm evin hazırlanmasına ve daha sağlam bir yer haline gelmesine yardımcı oalcak tüm malzemeleri satan Dekorist,  zemin kaplama malzemeleri, ithal duvar kâğıtları, mekanizmalı perde merdiven ve küpeşte olmak üzere iç dekorasyon alanında müşterilerine hizmet vermektedir. Aynı zamanda da zemin kaplamada parke, halı, PVC, linolyum çeşitleri alanında da tüm ihtiyaçları karşılayan Dekorist, stor, jaluzi, dikey, zebra ve diğer mekanizmalı perde çeşitleri gibi ürünleri de seçenekleri arasında tutmaktadır. 

Kaliteli ve aynı zamanda da şık görürümlere imza atan Dekorist, TSE, ISO 9001, ISO 9002, E1, B1  gibi belgelere de sahip bir firmadır. Yur içinde ve yurt dışında ülkemizi en iyi şekilde temsil eden firma, uygun fiyatları ile de en çok tercih edilen markaların başına gelmektedir. Kendi atölyesinde gerçekleştirdiği üretiminden kurulum montajına kadar her şekilde yanınızda olan firma, istek ve ihtiyaçlara kendi atölyelerinde karşılık vermektedir.

Dekorist firmasını nereden bulabilirim ve bu eşsiz kaliteden nasıl yararlanabilirim diye düşünüyorsanız elbette ki ilk adresiniz Masko Mobilya Kenti olmalı. Masko Movilya Kenti'nde bulunan Dekorsit mağazasına uğrayıp son teknoloji ile birleştirilmiş tüm ürünleri yakından inceleme fırsatı elde edebilir ve üretiminden satış sonra hizmetlerine kadar her şeyi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.