By concept Masko Mağazası

   "Herkesin parmak izi farklı, mobilyalar niye aynı?" mottosu ile yola çıktığımız mobilyacılık sektöründe, şu an en çok aranan ve tercih edilen firması haline gelmiş bulunmaktayız. Yeri geldiğinde modernliği evlerinize taşıyor geri geldiğinde ise retronun en göz alıcı örneklerini sizlerle buluşturuyoruz. Kişiye özel tasarlamış olduğumuz ve sınırlı sayıda bulunan mobilyalarımız bu yıl sizlerinde en gözde parçaları arasında olacak gibi gözüküyor. Her zaman "kalite, yenilik" gibi kavramları benimseyip yaratıcı fikirler ile karşınıza gelmekten mutluluk duyuyoruz.

YARATICI VE ALIŞILMIŞIN DIŞINDA 

   Mobilyacılık sektöründe hızla değişen ve gelişen yapının içinde bulunduğumuzdan dolayı çağa ayıp uydurup yerimizde saymaktan çok daha öteye geçmiş bir durumun içerisindeyiz. Farklı olanın daha ince ayrıntılar ile tasarlanıp sizlere sunulmasını oldukça fazla önemsiyoruz. Bu nedenle, sizin memnunuyetiniz ve istekleriniz doğrultusunda sizlere özel, evinize, işyerinize özel tasrarımlar yapıyor ve bunları sınırlı sayılarda üretiyoruz.

   Bilgi ve tecrübemzle de bir adım ön plana çıktığımız mağazalarımızda tasarım fikirlenirinizi bizimle paylaşabilir ve uygun konsepleri oluşturarak size özel olanı tasarlamamıza yardımcı olabilirsiniz. Bu sınır tanımayan hizmetlerimiz ve ürünlerimizi incelemek için sizleri Masko Mobilya Kenti'nde bulunan mağazamıza bekliyoruz.