Reklam

Beta Makam Takımları

Beta Makam Takımları mobilyası Anka Ofis Mobilyaları mobilya firması tarafından Anka Ofis Mobilyaları Masko mağazasında satılmaktadır.

Beta; yönetim alanında ki gücü yansıtabileceğiniz özel tasarımı ile geliştirilmiştir. Beta yönetici masası kullanıcısına en konforlu ve koordineli çalışma alanını sunmayı hedefler. Sade tasarımı işlevsel fonksiyonlarla bütünleşen ofis mobilyası kaliteli iş akışı için tüm düzeni kullanıcı etrafında şekillendirmiştir. Çalışma masası ve masa yanı etajerinin bütünlüğü iş akışı sırasında ihtiyaç duyulan tüm donanımı kullanıcı etrafında toparlar. Tasarıma uygun tasarlanmış Beta dosya dolabı hem geniş bir depolama alanı sağlar hem de dekorasyonda uyumlu bir görünüm sunar. Masa etajerinde yer alan elektrik sistemi kullanıcının ihtiyaç duyduğu tüm data girişini tek bir alanda sunar. Böylelikle kablo çıkışları düzenlenebilir ve alanda karışıklık önlenebilir.

Beta Makam Takımları Masko'da Modern Koltuk Takımları satan firmalardan Anka Ofis Mobilyaları firmasının bir ürünüdür.
Dünyanın en büyük mobilya kenti olan Masko'da Anka Ofis Mobilyaları ile beraber yüzlerce mobilya firması sizleri bekliyor.

Anka Ofis Mobilyaları firması Masko Mobilya Kenti İçerisinde 9B Blok No: 10 adresindedir.

Adres: Masko Mobilya Kenti 9B Blok No: 10 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL
Telefon: +90 212 640 2432-36

Websitesi: www.ankaofis.com.tr/

Anka Ofis Mobilyaları Firmasına Ait Diğer Ürünler

Çalışma Saatleri

Haftaiçi : 09:00 - 20:00
Cumartesi : 09:00 - 20:00
Pazar : 09:00 - 20:00

Yol Tarifi