Reklam

Aren Tv Ünitesi - Mavi

Aren Tv Ünitesi - Mavi mobilyası İstikbal Mobilya (Gürsan A.Ş.) mobilya firması tarafından İstikbal Mobilya (Gürsan A.Ş.) Masko mağazasında satılmaktadır.

İnsan sağlığına dost, kanserojen madde içermeyen E1 standartlarında malzemeler kullanılmaktadır. Bu malzemeler kullanım açısından çizilme, sürtünme ve yanmaya dayanıklı olup, kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Tasarımı tamamlayan rose renk modern ayak yapısı ve kapak üzerindeki uygulanan profil uygulamaları ile görsel zenginlik arttırılmıştır. Renk uyumu, tarzı, ince zevklere hitap eden detayları ve estetik tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Ünite kapaklarına yavaşlatıcı sistem kullanılmış olup, hızlı çarpmalar engellenerek ürün fonksiyonelliği arttırılmıştır. Ünitelerde yüksek ayak kullanılmış olup, temizlik kolaylığı sağlanmıştır. Geniş ve kullanışlı depolama alanlarına sahip üniteleri sayesinde ürüne ekstra fonksiyonellik kazandırılmıştır. İncelikli detaylar sunan göz alıcı tasarım çizgileri yer almaktadır. TV Ünitesi ve TV Sehpası 140 ekran(55 inch ) tv kullanım alanına sahiptir.

Aren Tv Ünitesi - Mavi Masko'da Modern Koltuk Takımları satan firmalardan İstikbal Mobilya (Gürsan A.Ş.) firmasının bir ürünüdür.
Dünyanın en büyük mobilya kenti olan Masko'da İstikbal Mobilya (Gürsan A.Ş.) ile beraber yüzlerce mobilya firması sizleri bekliyor.

İstikbal Mobilya (Gürsan A.Ş.) firması Masko Mobilya Kenti İçerisinde 16B Blok No: 1-3-5 adresindedir.

Adres: Masko Mobilya Kenti 16B Blok No: 1-3-5 İkitelli Başakşehir / İSTANBUL
Telefon: +90 212 675 03 08
Fax: +90 212 675 03 10
Websitesi: www.istikbal.com.tr

İstikbal Mobilya (Gürsan A.Ş.) Firmasına Ait Diğer Ürünler

Çalışma Saatleri

Haftaiçi : 09:00 - 20:00
Cumartesi : 09:00 - 20:00
Pazar : 09:00 - 20:00

Yol Tarifi