Oturma Odaları

Pamuk Köşe Koltuk Takımı

TORİNO KÖŞE TAKIMI

STAR KOLTUK TAKIMI

KARİZMA KOLTUK TAKIMI

S-21

YATAKLI SANDIKLI KÖŞE KOLTUK

Lucca

Merlin Modern Oturma Odası

Santino Puf

Renna Koltuk Takımı

LİZBON KOLTUK TAKIMI

Opera Berjer

Angel Corner Köşe Oturma Odası

Ronin Köşe Takımı

Aysima Koltuk Takımı

HOWARD

Aventis Köşe Koltuk

Calistro Koltuk Takımı - Modern

Sarnıç Köşe Koltuk

Relax

Masko Oturma Odası

Evlerin en çok zaman geçirilen kısmı olan oturma odaları, rahatlık ve konforun sağlanması gereken mekanlardır. Bu odalar için tercih edilecek oturma gruplarının kalitesi bu nedenle son derece önemlidir. Oturma odaları kategorisi başlığı altında birbirinden şık ve kullanışlı oturma gruplarını çeşitli markaların tasarımları ile bulabilir ve bunları en uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

Lüks ve Konforlu Modeller

Oturma gruplarında aranılan en önemli özellik, elbette şıklıktır. Bir evin dekorasyonunun önemli bir parçasını oluşturan koltuk takımlarının istenilen dekorasyon tarzına uygunluğu, evin diğer bölümlerinde kullanılan tasarımlar ile uyumlu olması tercih sebebidir. Ancak bununla birlikte seçilen oturma grubunun rahatlığı da aranılan bir niteliktir. Bu başlık altında sunulan oturma odaları koltuklarının tümü şıklığı ve konforu birleştiren modellerdir. Dilediğiniz hemen her markanın oturma gruplarını bulabileceğiniz bu sayfada yer alan modellerin hepsi, omurgayı destekleyen, sağlıklı modellerdir.

Zira insan omurgası ile uyumlu olmayan, kullanışsız oturma odası modelleri, bir süre sonra sırt ve bel ağrılarına neden olmakta, uzun vadede bu konuda ciddi problemlere yol açmaktadır. Bu sebeple tercih edeceğiniz modellerde ortopedik yönden uyumlu olarak tasarlanan modelleri seçmeniz gerekmektedir. Türkiye'nin en geniş kapsamlı mobilyacılar çarşısına ait olan bu site üzerinde oturma odaları başlığı sizin için en sağlıklı seçimleri sunmaktadır. 

Dayanıklı ve Uygun Fiyatlı Ürünler

Site üzerinde sizlere sunulan oturma gruplarında öne çıkan bir diğer özellik, şıklık ve konforun yanı sıra dayanıklı oluşlarıdır. Sağlam ve doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olan birbirinden avantajlı otuma grupları, tercihlerinize göre yataklı kanepe olarak kullanılmaya uygun olan modellere de sahiptir. Uzun yıllar boyunca güvenle kullanım için tasarlanan bu ürünler, zevkinize göre retro veya country tarzı dekorasyonlara uygun modelleri de içermektedir.

Tüm bu avantajlara sahip olan ürünler sizlere en uygun fiyat aralığından sunulmaktadır. Çeşitli indirimlerden veya kredi kartı ile alımlarda sağlanan taksit avantajlarından yararlanmak için siteyi hemen inceleyebilir, en güvenli koşullarda siparişinizi vererek, yıllarca evinizin en özel kısmını süsleyecek olan bu oturma gruplarına sahip olabilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgi için sayfayı ziyaret etmeniz yeterlidir.