Oturma Odaları

GEORGE SMİTH ÜÇLÜKOLTUK

Bergüzar

İstanbul Köşe Koltuk

Nirvana Koltuk Takımı - Modern

Lionel koltuk takımı

Vizyon Koltuk Takımı

Class Köşe Koltuk

Flow

Etekli köşe takımı

Harmony Berjer

POEM

Origami Köşe Takımı

Salda Berjer

Secret Koltuk Takımı

Peramo Lüks Koltuk Takımı

paris

Lima Koltuk Takımı

ZEN KOLTUK TAKIMI

tera koltuk grubu

WOODEN

Masko Oturma Odası

Evlerin en çok zaman geçirilen kısmı olan oturma odaları, rahatlık ve konforun sağlanması gereken mekanlardır. Bu odalar için tercih edilecek oturma gruplarının kalitesi bu nedenle son derece önemlidir. Oturma odaları kategorisi başlığı altında birbirinden şık ve kullanışlı oturma gruplarını çeşitli markaların tasarımları ile bulabilir ve bunları en uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.

Lüks ve Konforlu Modeller

Oturma gruplarında aranılan en önemli özellik, elbette şıklıktır. Bir evin dekorasyonunun önemli bir parçasını oluşturan koltuk takımlarının istenilen dekorasyon tarzına uygunluğu, evin diğer bölümlerinde kullanılan tasarımlar ile uyumlu olması tercih sebebidir. Ancak bununla birlikte seçilen oturma grubunun rahatlığı da aranılan bir niteliktir. Bu başlık altında sunulan oturma odaları koltuklarının tümü şıklığı ve konforu birleştiren modellerdir. Dilediğiniz hemen her markanın oturma gruplarını bulabileceğiniz bu sayfada yer alan modellerin hepsi, omurgayı destekleyen, sağlıklı modellerdir.

Zira insan omurgası ile uyumlu olmayan, kullanışsız oturma odası modelleri, bir süre sonra sırt ve bel ağrılarına neden olmakta, uzun vadede bu konuda ciddi problemlere yol açmaktadır. Bu sebeple tercih edeceğiniz modellerde ortopedik yönden uyumlu olarak tasarlanan modelleri seçmeniz gerekmektedir. Türkiye'nin en geniş kapsamlı mobilyacılar çarşısına ait olan bu site üzerinde oturma odaları başlığı sizin için en sağlıklı seçimleri sunmaktadır. 

Dayanıklı ve Uygun Fiyatlı Ürünler

Site üzerinde sizlere sunulan oturma gruplarında öne çıkan bir diğer özellik, şıklık ve konforun yanı sıra dayanıklı oluşlarıdır. Sağlam ve doğal malzemeler kullanılarak üretilmiş olan birbirinden avantajlı otuma grupları, tercihlerinize göre yataklı kanepe olarak kullanılmaya uygun olan modellere de sahiptir. Uzun yıllar boyunca güvenle kullanım için tasarlanan bu ürünler, zevkinize göre retro veya country tarzı dekorasyonlara uygun modelleri de içermektedir.

Tüm bu avantajlara sahip olan ürünler sizlere en uygun fiyat aralığından sunulmaktadır. Çeşitli indirimlerden veya kredi kartı ile alımlarda sağlanan taksit avantajlarından yararlanmak için siteyi hemen inceleyebilir, en güvenli koşullarda siparişinizi vererek, yıllarca evinizin en özel kısmını süsleyecek olan bu oturma gruplarına sahip olabilirsiniz. Ürünler hakkında detaylı bilgi için sayfayı ziyaret etmeniz yeterlidir.