Bahçe Mobilyaları

Vega Oturma Grubu

Aluminyum Mini Set

Salıncak Luna 2400

Şezlong

Artemis Oturma Grubu

Summer Bahçe Oturma Grubu

Kütük Masa 1

BHM5602___Dikdortgen_Rattan_Masa_[90x160x75]

Zie Bahçe Oturma Grubu

Babil Bench Set

MSA8102___Rafli_Yuvarlak_Cam_Masa_[90x90x75]

Bonao Şezlong & Oturma Grubu

BHM5501___Kahverengi_Dikdortgen_Rattan_Masa_[80x140x75__90x160x75]_(2)

Yavuz bahçe salıncak 3

Odesa Oturma Grubu

Opal Oturma Grubu

Soft Oturma Grubu

Ma-254 Masa Ayak

BHK0601___Bitez_Rattan_Koltuk_Takimi

Karya Bahçe Masa

12

Masko Bahçe Mobilyası

Bahar ve yaz aylarının en keyifli mekanları olan bahçelerde kullanılan mobilyalar, zamanın dekorasyon trendlerine göre sürekli olarak yeni tasarımlar ile karşımıza çıkıyorlar. Bu başlık altında inceleyebileceğiniz bahçe mobilyası modelleri pratik kullanıma uygun, rahat ve konforlu modellerdir. Birbirinden özel biçimde dizayn edilmiş olan bu mobilyaları dilediğiniz markaların özel indirim avantajları ile satın alabilirsiniz.

Bahçe Mobilyalarında Şık Tasarımlar

Türkiye'de hizmet sunan en seçkin mobilya markalarını sizlere buluşturan bu mobilyacılar çarşısında yer alan bahçe mobilyası seçenekleri her zevke ve bütçeye uygun alternatifler ile karşınıza çıkıyor. Sıcak yaz günlerinde ferah ve serin biçimde, keyifli zaman geçirmeye yardımcı olan bahçelerde kullanılan mobilyalarda özellikle ihtiyaç duyulan nitelik, bu mobilyaların kullanılan mekana uyum sağlamasıdır. Bahçenin görünümüne ve tasarımına uygun olarak seçilen bir mobilya takımı, bu bahçeyi kullanan kimselerin kendilerini mutlu hissetmelerini sağlayacağı gibi, aynı zamanda rahat etmelerinin de bir aracıdır. Bu başlıkta sizlere sunulan bahçe mobilyaları ortopedik tasarımlara sahip olup, sırt ve bel sağlığını koruyan bir yapıda üretilmiştir. 

Bahçe Mobilyası Seçenekleri

Bu kategoride bulunan bahçe ürünleri, farklı malzemelerden üretilmiştir ve çeşitli renk seçeneklerine sahiptir. Ahşap, bambu veya seçimlerinize göre yüksek kaliteli plastik, paslanmaz metal gibi ürünlerden üretilen bahçe sandalyeleri, masaları, koltukları, dış alanda kullanıma son derece uygun olarak tasarlanmıştır. Bilindiği üzere bahçelerde sürekli güneş ışığına, rüzgara, toza veya ani yağmurlara maruz kalan mobilyalar, kolay yıpranır. Burada yer alan mobilyalar, ülkemizdeki en başarılı mobilya firmalarının özel modelleridir. Dolayısıyla dış mekan şartları göz ününde bulundurularak üretilmişlerdir. Buradan hareketle bu mobilyalar, ilk günkü şıklığını sürekli olarak muhafaza edecektir. Güvenle seçebileceğiniz bu bahçe mobilyaları, yıllar boyunca sorunsuz olarak bahçelerinizde veya balkonlarınızda kullanılmaya adaydır..

Ülkemizin en geniş mobilyacılar çarşısı olarak kabul gören bu sitede, sizlerle buluşturulan ürünler çeşitli indirim avantajları ve ödeme kolaylıkları ile sizlere sunulmaktadır. Bu kategoride yer alan bahçe mobilyası ürünleri ve fiyatları hakkındaki tüm bilgileri inceleyebilir, mobilyaların tasarım detayları hakkında en kapsamlı bilgilere erişebilir ve uygun fiyatlı, karlı alışverişin kolaylıklarından hemen, şimdi yararlanmaya başlayabilirsiniz.