Yemek Odaları

Masif

STAR YEMEK ODASI

Ceviz Yemek Masası

Fendi

Ceviz Sac Ayak Yemek Masası

FENDİ

Madrid

Salda Yemek Odası

Mas Yemek Odası

Velar Yemek Odası

BAROK

Art İstanbul (Siyah) - Luxury

FİORE YEMEK ODASI

Class Yemek Odası

Cross Yemek Odası

lakşın masa

Alesta Yemek Odası

MERCAN YEMEK ODASI

VELAR

motta yemek grubu

Masko Yemek Odası

Mobilya dünyasının modern ve görkemli seçenekleriyle hazırlanan, yemek odası kategorisinde etkili çözüm geliştiren takım seçenekleri, yeni ve etkili model seçenekleriyle tercih edilmektedir. Sandalye ve masa takımları kategorisinde şık, estetik ve zarif özelliklere sahip olan bu ürünler, istediğiniz kaliteli görsel özellikleri bir araya getirmektedir. Bütün mekanlar için özel tasarlanan bu ürünler, işçilik ve malzeme bakımından oldukça kaliteli seçenekleri bir araya getirmektedir. Modern, avangart, klasik ve benzeri bir çok model seçenekleriyle yemek odaları tasarımlarınızın en önemli seçeneği haline gelen bu ürünler, güneşi evinize getirmektedir. Profesyonel işçilik, kaliteli ve görkemli malzeme seçenekleri, sanatsal dizayn özellikleri, birinci sınıf görsel özellikleri bir araya getirmektedir.

Etkileyici Görsel Tasarım Seçenekleri

Pratik ve etkili özellikleriyle tasarlanan, dayanıklı kumaş ve deri kaplama seçenekleriyle süslenen yemek odaları seçenekleri, göz kamaştırıcı dekorasyon çalışmalarında tercih edilen ürünler içerisinde yer almaktadır. Kolay silinebilen, kir tutmayan, zararlı mikroorganizmaları barındırmayan özel malzeme seçenekleri, aradığınız kaliteli görsel özellikleri bir araya getirmektedir. Oturma yerleri, kolçak kısımları, yeri kavrayan ayak tasarımları, ortopedik sırt kısımları ve insan vücuduna uygun dizayn özellikleri, sağlıklı kullanım kategorisinde etkili çözümleri beraberinde getirmektedir.

Masa kategorisindeki seçenekler kolay silinebilmektedir. Sandalye ve masa seçeneklerinin ölçüleri, rahat yemek yemek için özel tasarlanmaktadır. Görsel olarak aynı tasarım çizgilerine sahip olan bu ürünler, hayalinizdeki yemek odası modelleri için özel tasarlanmıştır.

Sanatsal Çizgiler Büyüleyici

Birinci sınıf malzeme seçenekleriyle hazırlanan, konusunda profesyonel elemanlar tarafından en iyi işçilikle imal edilen ürünlerimizde, sanatsal çizgilerin etkileyiciliği, dikkat çeken en önemli unsurlar içerisinde yer almaktadır. Yemek odaları tasarım seçeneklerinin en önemli konusu olan mobilya ve dolap seçenekleri, renk ve tasarım bakımından uyumlu özellikleriyle bir araya getirilmektedir. Estetik, zarif ve konusunda profesyonel çözüm yöntemlerini tercih edenler için en iyi seçenek olan bu ürünlerde, modern çizgileri yakalayabilirsiniz.

Eskitme, avangart ve diğer mobilya modellerini bir araya getiren firmamız, istediğiniz kaliteli çözüm yöntemlerini bir araya getirmektedir. Konusunda profesyonel çözüm yöntemlerini tercih edenler için özel tasarlanan yemek odası seçenekleri, renk seçeneklerine sahiptir. Deri kaplama, kumaş kaplama ve özel işçilik kategorisinde yüzlerce seçenek, bu kategoride değerlendirilebilir.